Trollmor m/ trolljente Skrevet 16. desember 2009 #1 Skrevet 16. desember 2009 Har så lyst til å se en film, men ingen å gå med
Prish Skrevet 16. desember 2009 #2 Skrevet 16. desember 2009 Jeg synes ikke det er dust. Kino er ikke så veldig sosialt i utgangspunktet, men det er jo koselig å ha noen å snakke med om filmen etterpå. Jeg skal gå alene på kino en gang før jeg dør.
AussieAnette Skrevet 16. desember 2009 #3 Skrevet 16. desember 2009 Jeg gikk alene på kino en gang jeg var i usa på ferie. Er jo mørkt i salen og ikke kan man prate der inne heller. Så jeg koset meg med filmen jeg..
~sjiraff~ Skrevet 16. desember 2009 #4 Skrevet 16. desember 2009 Ikke i det hele tatt. Hvor sosialt er det egentlig å gå på kino? HAr vært på kino en gang alene, var høygravid og sovnet etter en halvtime ;o)
Overraskelsen Skrevet 16. desember 2009 #5 Skrevet 16. desember 2009 Nei, det har jeg gjort flere ganger, f.eks hvis jeg skal se en film som ingen andre er interessert i å se akkurat da.
shari_z Skrevet 16. desember 2009 #6 Skrevet 16. desember 2009 Jeg har vært flere ganger på kino alene, noen ganger fordi jeg ikke har noen som kan være med, andre ganger fordi jeg har lyst å bli alene og kose meg med filmen eller glemme det som skjer i livet akkurat der og da (f.eks. da min far ble hjerneoperert i USA og jeg var her, høygravid og stresset om han skulle overleve eller ikke - godt å være alene og se på Mamma Mia! :-)
Trollmor m/ trolljente Skrevet 16. desember 2009 Forfatter #7 Skrevet 16. desember 2009 ok da drar jeg kjenner nok ingen som har lyst til å se avatar med meg
Rampongi Skrevet 16. desember 2009 #8 Skrevet 16. desember 2009 jeg har gjort det. Billettmannen synes det var temmelig rart og kommenterte det, men jeg hadde det hyggelig jeg!
LoveActually Skrevet 16. desember 2009 #9 Skrevet 16. desember 2009 Næsj... Det har jeg gjort mange ganger. Den første jeg så alene var "Tootsie"... Prøvde å le inni meg, det var det eneste som var litt anderledes alene...
erteposen + 4 Skrevet 16. desember 2009 #10 Skrevet 16. desember 2009 Jeg er vel kanskje en stor dust, men tror ikke det er fordi jeg går på kino alene. Jeg stikker ut etter barna har lagt seg temmelig ofte, og synes det er topp. Det er ikke alltid jeg har tid til å ha med selskap, og det ender alltid med at vi tar en tur ut etterpå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå