Anonym bruker Skrevet 16. desember 2009 #1 Skrevet 16. desember 2009 Saken er at vi bor ca en evighet fra hverandre. Men jeg skal siste tur oppover før jul snart, men aner virkelig ikke hva jeg skal finne på til han. Han har akkurat passert 40, er arbeidsnarkoman og jeg har ca ingen ideer.
Anonym bruker Skrevet 16. desember 2009 #2 Skrevet 16. desember 2009 deg selv i sexy juleundertøy med en sløyfe rund magen? ha med massasje oljer etc
Anonym bruker Skrevet 16. desember 2009 #3 Skrevet 16. desember 2009 Han er ikke så veldig opptatt av det der sexy undertøyet.. Han har meg helst naken, hehe.. Men det får han jo uansett
Anonym bruker Skrevet 16. desember 2009 #5 Skrevet 16. desember 2009 jeg har kjøppt klogger, en ny ute-kjeledress + ullsokker. passer ikke det også til en arbeidsnarkoman?? eller.. kanskje ikke visst han jobber inne foresten:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå