Gå til innhold

maler til tale...?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fins det noen plasser hvor jeg kan finne en mal til en tale,skal være forlover til søsteren min. talen skal være morsom og kort. men må liksom ha noen tips å hjelp. gjerne en mal å se etter. noen som kan hjelpe?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

eg har mange på gamle datan som no er på verksted. du kan få når vi fe tilbake datan. eg lastet ned noen. + du kan få min egen. eg fikk aplaus av den. (som eneste) hehe. og er som er veldig dårlig til sånne ting. kan du sende mej en privat post på mailen din?. so skal eg sende dei det eg har om ca en uke. :)

Skrevet

Jeg har ingen mal - men en tale i et bryllup kan være slik:

 

Innledning

- introdusere deg selv (sikkert ikke alle som vet hvem du er)

- gratulasjon og ønskelykninger til brudeparet

 

Hoveddel (velg det som passer)

Hvordan dere ble kjent? morsomt minne? alle gode egenskaper?/Hvorfor du setter pris på henne? Her kan du flette inn ordtak ++

 

Avslutning

Et ordtak? Skål og lykkeøsnkninger for fremtida!

 

Du kan skrive en sang eller et dikt hvis du føler det ekstra kreativ. Eller du kan lage et bildeshow som du viser i stedet for en tale?

 

Lykke til! Går nok fint:)

Skrevet

rosa og en blå,jeg har sendt deg pm. tusen takk. hadde vært knallbra med applaus etterpå ja=)

Skrevet

takk for hjelpa jenter:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...