Anonym bruker Skrevet 14. desember 2009 #1 Skrevet 14. desember 2009 By misjonen i Oslo har en stall nede i sentrum, og barnehagen til vårt barn skal dit å levere gaver, som igjen gis til trengende. Fått beskjed om at dersom vi ønsker å gi, kan vi gi brukte klær og leker så lenge det er helt, rent og ikke utslitt. Jeg har laget en pakke med et søtt blått baby sengetøy, et håndklede med hette og en lue. Alt rent, strøket, ser ubrukt ut og uten flekker. Tenkte å merke gaven med "gutt - baby". Er dette en OK gave???
Anonym bruker Skrevet 14. desember 2009 #2 Skrevet 14. desember 2009 Helt klart en fin gave, tror alle monner drar for å si det sånn.
Tommage♀♂ Skrevet 14. desember 2009 #3 Skrevet 14. desember 2009 Det er vel en gave like god som en annen det=)
Anonym bruker Skrevet 14. desember 2009 #4 Skrevet 14. desember 2009 Syns den var fin og innholdsrik. Kjenner flere som bare gir en genser eller en bamse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå