Let's hear it for the boys! Skrevet 14. desember 2009 #1 Skrevet 14. desember 2009 Tror du? I vårt tilfelle er det størst sjanse for svart hår, brune øyne og litt gyllen hud. Men for all del! Han kan faktisk komme ut helt skallet og med knallblå øyne! Er så utrolig nysjerrig på akkurat dette! Sambo er halvt araber, men han har faktisk en niese og en nevø som er helt platinablonde. Så man vet aldri
_Løvemamma_ Skrevet 14. desember 2009 #2 Skrevet 14. desember 2009 Det lurerjeg også på På ul bilde ser det faktisk ut som hun har min hake og neste. Men det kan jo ha forandret seg til hun kommer ut. Sambo er blond og blåøyd, jeg har brunt hår og grønn-brune øyne. Håper hun får en blanding, mørke øyne og lyst hår eller omvendt, sånn kontrast framhever øynene så utrolig vakkert Apropos hva man arver av foreldrene sine så så jeg en gang en liten jente på gata som var helt utrolig spesiell og nydelig. Hun gikk med foreldrene sine, moren var veldig typisk norsk 'budeie' aktig, med klare blå øyne, litt fregner og lys blondt hår, faren var afrikansk. Jenta hadde alle de 'typiske' afrikanske trekkene med fyldige lepper, bred nese, krusete hår osv, men hun var helt lys i huden, hadde fregner, karamellfarget hår og knallblå øyne. Helt nydelig kombinasjon
Let's hear it for the boys! Skrevet 14. desember 2009 Forfatter #3 Skrevet 14. desember 2009 Jeg så faktisk en jente som så akkurat slik ut for noen dager siden! Kunne vært samme jenta borsett fra at der var det moren som var afrikansk Utrolig søt, var hun.
Myy Skrevet 14. desember 2009 #4 Skrevet 14. desember 2009 Jenta i magen får sikkert brun- grønne øyne og brunt krøllete hår. Siden både samboer og jeg har dette. Men vi begge var helt blonde når vi var små da..
Lykke ღprins&prinsesseღ Skrevet 14. desember 2009 #5 Skrevet 14. desember 2009 Vi har en gutt fra før og venter en jente nå...Og jeg klarer ikke se for meg hvordan jenta blir. Tror bare det kommer en jenteversjon av lillebror...Nydelige brune øyne og blondt hår
Mammas lille venn heter Liam Skrevet 14. desember 2009 #6 Skrevet 14. desember 2009 Tror han blir født med mørkt brunt/sort hår og blå øyne, en liten oppstopper nese og små bollekinn. Litt god og rund mage og lange tynne ben...he he
mitt hjerte ❤ mitt liv Skrevet 14. desember 2009 #7 Skrevet 14. desember 2009 Å, jeg tror hun har massevis av mørkt hår, blå, vakre øyne og en nydelig perfekt munn! Helt nydelig!
ღMorgenSolღ Skrevet 14. desember 2009 #8 Skrevet 14. desember 2009 Jeg tror gutten min får mye tykt mørkt hår, siden både jeg og bf har tykt og mørkt hår.. Litt usikker på øynene, men jeg har blå og bf brungrønn men tror kansje han arver bf sine. Jeg har litt freiner over nesen og vanlig lys hud som bruker litt tid på å bli brun på sommeren, mens bf blir jevnt brun og fin på sommeren. Håper for mini sin del han arver etter bf da Tror han kommer til å bli en vakker mann en dag, med glimt i øynene;)
2tettebabyer Skrevet 14. desember 2009 #9 Skrevet 14. desember 2009 litt kjedelig her i huset i og med at både jeg og sambo har blå øyne og er blonde. om det kommer ut en liten tutte med Brune øyne og mørkt hår da har jeg et forklaringsproblem :-) hehe... :-) håper hu får hans munn og nese og mine øyne og hår :-)
You can call me Dårris Skrevet 15. desember 2009 #10 Skrevet 15. desember 2009 Alt går an. Vi er mørke i hår og øyne begge to, men gutten vår er kritthvit i håret og blåøyd:) Blir spennende å se hvordan den nye babyen blir:)
Guttemamma x 3 Skrevet 15. desember 2009 #11 Skrevet 15. desember 2009 Har sett ham på 3d ultralyd i uke 28 og da ligner han veldig på storebror. Mine øyne, svigermors nese og mannen min sin munn. På ultralyden virket han litt rundere en storebroren. Når det gjelder farger kan det bli "hva som helst". Jeg har brunt hår og brune øyne, mannen min er blond med blå øyne og i generasjonen over er det både rødt og svart hår.
nordlyset Skrevet 15. desember 2009 #12 Skrevet 15. desember 2009 Lillegutt blir nok litt lik både sin mamma og pappa. Med lyst hår og blå øyne.Begge hadde det når vi var babyer. Min kjære hadde litt fall i håret,så håper at lillegutt får det. Ellers så har vi åsså tatt 3D,så har sett at han har en del likhet med faren. Blir vedens skjønneste gutt uansett. Så gleder meg veldig tel at han etter hvert melder sin ankomst.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå