Solskinnsdag Skrevet 13. desember 2009 #1 Skrevet 13. desember 2009 ...... lei av å være gravid... lei av å føle meg som en elefant bare jeg skal reise meg opp, stiv og støl i rygg, bekken og bein..... halsbrann..... ikke finne skikkelig sovestilling... nå vil jeg ha kroppen min noenlunde tilbake til normalen... kunne ha lillejenta mi på 2 1/2 år på fanget og kose uten at vi begge to føler det er trangt og klønete... .....åhhhhh..... nå vil jeg få lillegutt ut i verden!!! Og det var dagens utblåsning fra meg... :-)
<3 Legoland <3 Skrevet 13. desember 2009 #2 Skrevet 13. desember 2009 Hvor langt er du på vei? Jeg fikk i uke 33 og skulle virkelig ønske at jeg fikk være gravid lengre !!! Lykke til med den lille
Solskinnsdag Skrevet 13. desember 2009 Forfatter #3 Skrevet 13. desember 2009 Er i uke 37 nå... Har termin 4. januar, så hodet sier "knip igjen til januar!", men kroppen er bare sååå lei! :-))) Skjønner at du skulle ønske du fikk være gravid litt til når nurket ditt kom så tidlig ja.
Rampongi Skrevet 14. desember 2009 #4 Skrevet 14. desember 2009 Heldigvis kort tid igjen, fint at hodet ditt sier hold igjen, for det er jo tamt å ligge på fødestua i jula også Lykke til!
Gjest Skrevet 14. desember 2009 #5 Skrevet 14. desember 2009 Herrefred så glad jeg er for at jeg aldri mer skal måtte gå gravid! :-) Føler med deg, ikke lenge igjen nå da, så er det over :-) Da er det nattevåk i stede...
verdens heldigste mamma Skrevet 14. desember 2009 #6 Skrevet 14. desember 2009 Er i uke 27, er kvalm og spyr fremdeles, er skikkelig plaget med bekkenet så jeg må legge meg på gulvet på jobb flere ganger om dagen, sover dårlig og er generelt utrolig sliten og har for lite overskudd til den knerten vi allerede har. MEN allikevel håper jeg at jeg får overtalt mannen til ett barn til etter dette (en eller annen gang). Forstå det den som kan :-)
*Lissi* Skrevet 14. desember 2009 #7 Skrevet 14. desember 2009 Misunner deg jeg da:-) Elsket å gå gravid, og savner det skikkelig! Når det er sagt; jada, hadde også dager jeg var lei, følte meg som en flodhest, savnet de gammle buksene mine, ikke fikk sove p.g.a. halsbrann og var tugpustet. Er ikke lenge igjen nå da. Prøv å kos deg de siste dagen. Snart er det nattevåk som gjelder. Ikke så morsomt alltid det heller:-) God jul!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå