Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #1 Skrevet 13. desember 2009 Min kjære var utro 27/28 April-2007. Jeg vet en del rundt dette, men klarer du å "se" & fortelle historien rundt den natta? Både hvor, hva som skjedde osv. Details! Som sagt, så vet jeg det aller meste. Tenker kanskje at en så "dramatisk" hendelse for MIN del kan gjøre at noen "ser"? Han er født 140883, hun 041284.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #2 Skrevet 13. desember 2009 Han følte seg "fanget" og søkte spenning.han er ikke den personen som vanligvis er utro... Du kjente henne. Dere har barn sammen...2? Skjedde det hjemme hos noen? sofa med glassbord...hun var pen, men ikke kjempe pen, du er penere... Vet ikke om dem haddde sex akkurat... får mer opp "roting"
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #3 Skrevet 13. desember 2009 Kurs eller noe sånt han var på. Hotellet/stedet minner om Per's hotell på Gol sånn i stil på interiøret. Du vet hvem hun er, og visste det også i forkant. Mulig en bekjent/venninne av deg, siden jeg ser hun kan ha vært i ditt hjem før dette skjedde. Jeg ser henne på en eller annen måte i forbindelse med ditt hjem. Hun var på det samme som din kjære. Derfor samme sted og da muligheter. Hun la seg etter ham, og han likte dette og henne(fra før også). Det var ikke han imot altså, og han hadde tenkt på det på forhånd(fantasert). Hun er brunette, eller var da. Får ikke helt ansiktet, men OK pen og velstelt dame.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #4 Skrevet 13. desember 2009 Oj, det stemte ikke overens med den episoden jeg skulle ha beskrevet. Men den kan stemme med en annen episode, hvor jeg egentlig vet heller LITE om hva som skjedde. Alt blir benektet der.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #5 Skrevet 13. desember 2009 Anonym 23:02 Du hadde veldig mye rett, men det stemmer ikke at jeg kjente henne fra før av. Meg bekjent, så kjente ikke disse 2 hverandre fra før av. Heller ikke brunette. Men også du vinkler det inn på en episode jeg har lurt på, men bare fått benektelser for. Der kan siste halvdel som du beskriver stemme. Dvs, du beskriver 2 forskjellige episoder som kan stemme.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #6 Skrevet 13. desember 2009 det høres ut som du burde pakke med deg sakene dine og komme deg vekk fra denne fyren.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #7 Skrevet 13. desember 2009 Jada, jeg ser den. Men ikke like lett som sagt, og dette er lenge siden. Jeg tar opp denne episoden (som plutselig fikk meg til å huske en annen episode!) fordi det var for meg dramatisk og tenker at da burde synske eller spåere kunne "se" bedre rundt hendelsen. Og siden jeg vet en del detaljer, kan jeg avkrefte eller bekrefte. Ser dere navn?
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #8 Skrevet 13. desember 2009 23:02 her. Jeg vet jeg har noe evner, og jeg legger ikke kort eller spår. Men jeg kan ikke bruke det jeg får opp fornuftig, for jeg har ikke lært hvordan. Så jeg skrev det som kom til meg. Jeg vet mange ting jeg har hatt rett i når jeg ser det etter det har skjedd, eller får det bekreftet. Men jeg forstår ikke helt hva det gjelder når jeg får det opp. Klarer ikke styre og vurdere hva som er hva, om du forstår. Jeg har gjort det et par ganger før her inne, og det har stemt bra det jeg har fått opp. Men jeg kan bare gjøre det på impuls, så jeg svarer ikke på alt mulig av en slik art. Det er nok to hendelser, og den ene kan nok være det i deres hjem(derfra det med forbindelse til ditt hjem). Men jeg får altså opp at din kjære og det du tenker på/vet i HI, har en liten forhistorie. De visste om hverandre. Din kjære hadde ikke tenkt å gjøre noe med det, men bare fantaserte litt. Så kom sjansen og hun slo til. Da var han ikke tung å be........ Det er det jeg får opp til nå.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #9 Skrevet 13. desember 2009 Får opp en K og en S, men vet ikke hva det kan være. Føles adskilt. Ikke nødvendigvis samme person de bokstavene gjelder. 23:02 igjen.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #10 Skrevet 13. desember 2009 Ene bokstaven stemmer. At noen av hendelsene skjedde i mitt hjem er feil.
Skyfrihimmel Skrevet 13. desember 2009 #11 Skrevet 13. desember 2009 Du som spår, ser du fremtid også??
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #12 Skrevet 13. desember 2009 Jeg spår ikke(23:02). Og jeg klarer ikke å gjøre ting på "kommando";) Treffer jo ikke alltid heller;) Men jeg har opplevd å se alvorlige hendelser frem i tid. Glad jeg ikke forsto før i ettertid hva jeg så og følte. Dette gjelder familie. Jeg har også en evne til å vite om det skjer bra eller dårlige ting ved sykdom i familien. Min søster hadde hjernehinnebetennelse, og var alvorlig syk. Legene kunne ikke si om det kom til å gå bra. Men jeg visste med sikkerhet at alt kom til å gå helt fint. Det stemte, og ingen komplikasjoner eller varige plager. Men jeg liker ikke å si sånt på forhånd, siden jeg har så lite styring på dette;)
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #13 Skrevet 13. desember 2009 Jeg fikk opp det samme som 23.02. Hotell, hvitt sengetøy, bokstaven S eller M (Stine, Monica? Et vanlig navn..), fest/alkohol, ikke planlagt, fikk litt følelsen av tøm og røm om du skjønner (ingen følelser i bildet..). Jeg tror ikke han er en som er/har vært notorisk utro. Får en følelse av anger. Jeg er heller ikke en som "spår" profesjonelt så kommer nok ikke til å gjøre dette med noen. Driver ikke med tarot eller noe.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #14 Skrevet 13. desember 2009 23.32 veldig lik meg du hilsen 23.37
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #15 Skrevet 13. desember 2009 Var eeeeegentlig litt dumt at jeg bekreftet noen sannheter her, for da blir det jo på en måte lettere. Jentenavnene stemmer ikke.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #16 Skrevet 13. desember 2009 23:02 igjen. Silje kom opp? kan det stemme? K kan være Ch også. Chatrine, Kristine eller noe i den stilen.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #17 Skrevet 13. desember 2009 Å sitte å tippe navn har ingen hensikt. Første bokstaven jeg fikk var bokstaven S. Om den stemmer vet jeg ikke. Jeg kan ta feil også. Ja hadde vært bedre faktisk om du ikke sa noe for det er lett å henge seg opp i ting når du bekrefter/avkrefter ting. Det kunne du heller gjøre når vi er "tom" for å se om vi kunne "fylle" på med mer Prøver å se om jeg ser noe mer enn en engangshendelse men det gjør jeg altså ikke. Ser ingen frokost sammens eller noe. Beklager. Hilsen 23.37
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #18 Skrevet 13. desember 2009 Vet du, når jeg tenkte meg om i 2 sek lengre så kan bokstaven S også stemme fantastisk bra! hehe... Nå har jeg allerede bekreftet/avkreftet så mye at hele testen ble vel heller ødelagt. K stemmer til mannen, S til hotellet de var på. Det var også en engangshendelse. Så jeg må si meg imponert, for det ble veldig mange bra treff her syns jeg!
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #19 Skrevet 13. desember 2009 M kan forsåvidt også stemme, men da på meg
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #20 Skrevet 13. desember 2009 hehe.. vi besto testen med andre ord? hilsen 23.02:)
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #21 Skrevet 13. desember 2009 Ja det vil jeg si. Hotellet var Storefjell (bokstaven S), på kurs med jobben begge 2. (dog fra forskjellige steder, så meg bekjent så har de ikke møtt hverandre før) K er forbokstaven til min mann, M er min. Hun har hatt rødt/brunt hår men er bleket til blond så det mørke håret stemte ikke. Det var mye alkohol i bildet, og ifølge han så rømte han når han våknet! hehe.. Lo litt av "tøm & røm". Det som ble forvirrende var at det ble nevnt at det var en vennine/bekjent med mørkt hår, hjemme hos noen i en sofa med glassbord. Det jeg vet fra denne kvelden er at de delte seng/liten madrass sammen hos en kompis (med sofa og glassbord må vite!), grunnet at sofaen var for kort for mannen? Dette fant jeg ut av etter jeg fikk vite om Storefjell episoden. (jeg fikk fortalt at han sov alene den natten, hun på sofaen før jeg begynte å grave litt). Så meg bekjent var det ingen utrohendelse den natten, men jeg har en magefølelse som sier noe annet.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #22 Skrevet 13. desember 2009 Om det er noen som ser noen spesifikke detaljer rundt noe av dette, så er det jo bare å komme med det. Dvs, utenom alt dette jeg allerede har bekreftet. Veldig fascinert over dette å "se", men greier ikke helt å stole på det. Men ble imponert nå, det må jeg si! Men hvordan får dere opp ting? Ser dere bilder i hodet, altså tydelige personer og hva som skjer eller? Jeg skulle ønske jeg hadde slike evner! Det eneste jeg har er magefølelsen, men den tror jeg jo aldri på uansett så hva hjelper det? (selvom det viser seg etterpå at magefølelsen hadde rett)
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #23 Skrevet 13. desember 2009 23:02 her. Selv om hun har bleket håret, så er hun opprinnelig mørk. Og det var kanskje det jeg så? Jeg vet ikke. Det er noe med en du vet hvem er, og visste hvem er før noe skjedde. Kan være ulike episoder, men det er noe der. Så jeg hadde ikke trodd helt på det med at det ikke har skjedd noe. Og mørkt hår ser jeg tydelig. hehe... merkelig det med S og K. De bare ramlet inn i hodet mitt. Forsto ikke hva de var av betydning, men når du forklarer, så ser jeg jo grunnen. S kom først, og veldig tydelig. Så kom K som et litt svakere tegn. Hotell, samlingssted kom med en gang jeg leste. Følelsen av kveld, og restaurant, på en måte. Bar, mørkt ute. Åpent lokale, høyt under taket. Jeg vet ikke hvordan Storefjell hotell ser ut, men om det minner om Pers Hotell, så forstår jeg litt av det selv. Faktisk litt artig for meg å se at noe stemmer av det jeg ser, selv om dette ikke er noe artig tema for deg. Uten at jeg kjenner til noe på forhånd:) Jeg har lyst å utvikle dette, men vet ikke helt hvordan. Kanskje det bare har med å lære seg å stole mer på det som kommer? Og så erfare hva som er hva. Jeg kaller det intuisjon, og å stole på første tanken en får.
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #24 Skrevet 13. desember 2009 Det er følelser og kjappe "snapshots" av situasjoner jeg får. Som K og S; bare et kjapt bilde av hver bokstav, som om de er et sted i minnet mitt. Som når jeg henter frem minner jeg har, bare at disse kommer fra andre steder. Men de kommer som bilder i mitt minne, på en måte. 23:02 igjen og igjen;) Syns dette er litt gøy, jeg:)
Anonym bruker Skrevet 13. desember 2009 #25 Skrevet 13. desember 2009 Morsomt da og ha såpass mye rett . "Tøm og røm" her forresten. Siden jeg skriver tøm og røm så har jeg vel fått opp at jeg ser sengehygge på et hotellrom . Jeg lukker ikke øynene, men ser forskjellige stillbilder om jeg kan si det slik. Har hatt andre syn også som har stemt noen ganger 100 % og andre ganger veldig bra . DERFOR vil jeg ikke garantere at tøm og røm er riktig for ALLE som "ser" kan ta feil!!!!!!! DIN intuisjon er vel så viktig, og lytt til hva han sier. Tja jeg har tenkt lenge at når jeg først har disse evnene så kunne de gjerne ha kommet når jeg virkelig trenger de hehe. For de dukker bare plutselig opp. Og nå kom de til deg . Mange spør her inne kan noen se slik og sånn, og det er helt tomt med meg.. Jeg svarer aldri da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå