M ♥ ♂-2010 Skrevet 11. desember 2009 #1 Skrevet 11. desember 2009 Eller vært borti den på noe vis? Og kan fortelle meg hva dere synes om den?
Let's hear it for the boys! Skrevet 11. desember 2009 #2 Skrevet 11. desember 2009 Har kjøpt den av et familiemedlem, så har ikke fått den i hus enda. Men hadde Emmaljunga Edge til førstemann og var veldig fornøyd! Den er jo litt mer avansert enn Smart, men de er allikevel ganske like. Emmaljunga er stødige og solide. Perfekte for norske vintre, gode å kjøre, romslig bag og fin å se på
M ♥ ♂-2010 Skrevet 11. desember 2009 Forfatter #3 Skrevet 11. desember 2009 Vi må tenke mindre pga biltype, og Smart er litt mindre sammenslått! Men synes den så rimelig bra ut fordet:) Liker at de er store men små, og lette.
Sugarbells med 2 jenter<3 Skrevet 12. desember 2009 #4 Skrevet 12. desember 2009 Jeg elsker min:-D Den er mye smalere enn edge vogna, og ikke minst 2000 kr billigere.. Dvs. at man kommer lettere frem inne i butikker og mellom smale hyller, for å bruke opp de ekstra 2000 kr på babytøy;-) Den har også med stelleveske og en tynn pose:-) Selv om den er litt mindre brukte jeg den like lenge som min venninne brukte sin Edge:-) Den er lettere å sette inn og ut av bil, lett å trille og stabil og stødig:-) Dessuten kan man velge i mange fine farger hvis man bestiller den ny.
Sugarbells med 2 jenter<3 Skrevet 12. desember 2009 #5 Skrevet 12. desember 2009 Dessuten liker jeg vippehåndtaket bedre enn teleskophåndtaket:-)
M ♥ ♂-2010 Skrevet 12. desember 2009 Forfatter #6 Skrevet 12. desember 2009 Da kan jeg spørre dere om litt ting da:) Kan man ta av bagen? Feks - hvis man skal gå på besøk til folk og man går dit med vogn, kan man bare ta av bagen og bære den inn enkelt og greit? Jeg hørte at bagdelen på Smarten var større enn Crossen?? Stemmer det?
sara_82 Skrevet 12. desember 2009 #7 Skrevet 12. desember 2009 Hei Jeg vurderer også denne vognen... Bagen på smart er 4 cm lengre enn på city cross + bredere nede ved beina til babyen.. Bagen er kjempe enkel å ta av understellet... Eneste negative er at det ikke er bærehåndtak på bagen... Ikke som jeg har sett ihvertfall
Sugarbells med 2 jenter<3 Skrevet 13. desember 2009 #8 Skrevet 13. desember 2009 Jepp, det går ann å ta den av. Kjempelett, men det er ikke sånne lange bærehåndtak. Den er lett, så ikke noe problem synes jeg:-) Går jo ann å kjøpe en softbag oppi?
M ♥ ♂-2010 Skrevet 13. desember 2009 Forfatter #9 Skrevet 13. desember 2009 Det var lurt:) Åh, nå tror jeg jammen vi har bestemt oss! Håper bare den passer i bilen:-D
Sugarbells med 2 jenter<3 Skrevet 13. desember 2009 #10 Skrevet 13. desember 2009 Det er veldig greit å sette inn bagen først, og understellet etterpå. I min stasjonsvogn trenger jeg ikke å skille den fra hverandre, for den er så lett at det går:-) Den går både på langs og rett inni:-)
babyi2010 - fødeklar- Skrevet 13. desember 2009 #11 Skrevet 13. desember 2009 Er storfornøyd med den. Den er god å bruke, ikke så tung. Et godt kjøp. Jeg har aldri angret.
LiKr Skrevet 19. desember 2009 #12 Skrevet 19. desember 2009 Jeg er også fornøyd med denne. Er bare 7 uker nå, men har tenkt å buke vogna på nestemann også. Jenta mi brukte bagdelen lenge, og det var veldig praktisk at vi faktisk kunne sette opp ryggen i bagdelen når hun ble større... slapp å bygge opp med puter og styr slik mange må. Likte også vippehåndtaket på smart-duo-combi-vogna bedre enn teleskophåndtaket venninna mi hadde på edge vogna.. Anbefales!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå