ღhælgelainnღ Skrevet 11. desember 2009 #1 Skrevet 11. desember 2009 I går tok barna og jeg vaksinen. I går kveld begynte jeg å kjenne at armen ble stiv og øm. I natt våknet jeg med voldsomme frysninger og verk i hele kroppen. Er ganske utslått i dag også, så holder meg hjemme fra jobb. Har vondt i ryggen og føler meg stiv og støl i hele kroppen. Har dessuten hodepine. Barna hadde heldigvis ikke merket noe annet enn litt vondt i armen sin. Er det noen flere her som har blitt dålig etter sprøyta og hvor lenge varte det?
Hera Skrevet 11. desember 2009 #2 Skrevet 11. desember 2009 Hadde veldig vondt i armen, hodet og kroppen i 2 dager, og så var det over. Eldstegutten min fikk feber, vondt i kroppen og en slags influensa, det varte i 3 dager. Har hørt om veldig mange som har hatt det slik, så tror nok det er en vanlig bivirkning av den vaksinen.
ღhælgelainnღ Skrevet 11. desember 2009 Forfatter #3 Skrevet 11. desember 2009 Er det noe hjelp i å ta f.eks. paracet for å dempe leddsmertene og hodepinen, eller skal man ikke ta dette når man er vaksinert?
rampetrollet Skrevet 11. desember 2009 #4 Skrevet 11. desember 2009 Både jeg og gutten min tok vaksinen på mandag og vi har vært i fin form. Jeg var veldig øm og hadde vondt i overarmen de første dagene men er nå nesten helt bra. Gutten hadde ikke engang vondt annet enn første dagen! Har hørt mange som har fått influensa lignende symptomer i etterkant så jeg ble veldig overrasket at det gikk så smertefritt. Jeg kan ikke skjønne at det skal være noe problem å ta en paracet mot smertene så det hadde jeg glatt gjort hadde jeg vært deg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå