shari_z Skrevet 10. desember 2009 #2 Skrevet 10. desember 2009 Jeg har kjøpt finlandshette (2 stykker) til min jenta på snart 14 mnd. En er Janus og den andre er Name It. Har sett mange av disse, forskjellige merker. Liker godt finlandshette på så små barn!
MintCondition Skrevet 10. desember 2009 #3 Skrevet 10. desember 2009 Fins masse, Kivat, Reima, Troll, Janus, Hufa...i flere prisklasser og grader av vindtetthet.
Ranveig Risengrynsgraut Skrevet 10. desember 2009 #4 Skrevet 10. desember 2009 Kjem an på kva du meiner, om det er hue med hals og så opning til ansiktet, eller om det er "maske" heile vegen, berre med hull til auge, nase og munn? Har ikkje sett det sistnevnte til barn. Men så har eg ikkje leita heller.
Gjest Skrevet 10. desember 2009 #5 Skrevet 10. desember 2009 Jeg tenkte i utgangspunktet på noe som dekket mer av ansiktet... type maske ja! Men klarer ikke finne noe!
3småtroll♥ Skrevet 10. desember 2009 #6 Skrevet 10. desember 2009 NAAF har det. Goggle naaf så finner du det nok. Jeg bestilte på nett til datteren min der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå