Gå til innhold

Har dere noen gode tips til julegave til venninne?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er helt tom for idèer jeg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå kjenner ikke jeg venninden din så blir vanskelig å si, men jeg kjøpte en flaske parfyme og en skikkelig god leppomade til den venninden jeg handet til i dag:) ( var innom bodyshop og fant en såååå herlig parfyme som jeg egentlig har lyst på selv)

Skrevet

Gavepakning fra Lush. Finnes for både mennesker med dusj og mennesker med badekar. Bor du i Oslo eller Trondheim har de butikk, hvis ikke er det ikke for sent å bestille på nett.

Skrevet

Gytha Ogg: Hva heter denne parfymen? Sliter med å finne ny, god parfyme.. Er lei av de jeg har!

Skrevet

De hadde mange jeg likte på bodyshop, men best var Marocan rose.:)

Skrevet

Jeg kjøpte telysholdere i glass fra Finn Schjøll til et par av mine venninner. Har de selv bl.a. og liker den serien veldig godt. Bonus er at de har halv pris på CG nå i tillegg. Masse annet fint der også. Liker veldig godt Partiteur-serien fra Porsgrund med bl.a. wok/pasta-tallerkener. Jeg synes glass og porselen er varige og fine gaver.

Skrevet

pleier som regel å kjøpe noe flott badesalt på helsekos ol. (må ha badekar da) eller prod på helsekost og bodyshoop :) lykke til..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...