Anonym bruker Skrevet 8. desember 2009 #1 Skrevet 8. desember 2009 Hei damer! Jeg har en sønn på to år,og venter nestemann i mai. I den ene puppen har jeg fortsatt melk,og jeg sluttet å amme når sønnen min var seks mnd. Fler?? synes jo det er litt rart:)
Anonym bruker Skrevet 8. desember 2009 #2 Skrevet 8. desember 2009 Jeg ammet tvillingene til de var ett år, nå er de tre og et halvt og jeg har fortsatt i en pupp, ja :-) La meg gjette, er det den venstre du har i? Som regel den med best produksjon.
Anonym bruker Skrevet 8. desember 2009 #3 Skrevet 8. desember 2009 Er i den venstre ja:) Godt det er fler,syns det virket så rart iom at folk er så redde for å miste melken hvis barnet ikke har ammet på en stund. Førstegangs vet du,ikke alt man har like mye peiling på HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå