Anne-B. Skrevet 8. desember 2009 #1 Skrevet 8. desember 2009 Nu ere jeg Fanden have mig bachelorette. Jeg stod på det gjenværende faget i dag. Bestått / ikke bestått. Feiret med marsipan og kakao.
Gjest cunning stunts Skrevet 8. desember 2009 #2 Skrevet 8. desember 2009 GRATULERER SÅ MYE! Nå kan du gå i koma noen dager og deretter bare jule!
Patetica fåkksi Skrevet 8. desember 2009 #3 Skrevet 8. desember 2009 Bachelorette number one? Bachelorette number two? Or is it bachelorette number three? (hvilken film har jeg sett det i?)
Patetica fåkksi Skrevet 8. desember 2009 #4 Skrevet 8. desember 2009 Døhh, saikobamsen, hvorfor har jeg fått følelsen av at vi begge sitter her som to nerder med noe viktig å gjøre som lett utsettes ved å klistre seg til skjermen og vente på et nytt innlegg?
Gjest cunning stunts Skrevet 8. desember 2009 #5 Skrevet 8. desember 2009 *mimimimimimimmmimimimi* holder for øyne og ører hører deg ikke *mimimimimiimimi* Dessuten var hjernen grøt sånn rundt ni, nå er den snart ladet, jeg har utstyrt meg med vannflaske og klementiner og kaffemaskin og ser fram til en produktiv natt.
Patetica fåkksi Skrevet 8. desember 2009 #6 Skrevet 8. desember 2009 Jeg ble klementinlurt for noen uker siden. Det er en fruktbutikk (av mange) på veien hjem og jeg går ofte forbi der. Da jeg byttet penger mot mango klarte ekspeditøren å klementinlure meg og DÆVEN var de gode og! De er skikkelig skikkelig gode om dagen. Og jeg får vanligvis tungebrann av alt som er sitrussurt. Kiwi, appelsiner.. det gir meg øyne på stilk og ståpels på ryggen. Kaffe smaker magesyre.
Gjest cunning stunts Skrevet 9. desember 2009 #7 Skrevet 9. desember 2009 Klementinlurt var en god betegnelse. Jeg er elendig på frukt, men så fort jeg blir klementinlurt blir det haugevis. Pink Lady epler er den eneste andre frukten som funker på den måten.
Patetica fåkksi Skrevet 9. desember 2009 #8 Skrevet 9. desember 2009 Gomåren. Nei frukt er bjelkene i livet. Her går epler, bananer, mango (vinneren), klementiner, paraguayos, chirimoyas (DET er lenge siden sist!) og andre gaver fra Naturen ned på høykant. Bananene de solgte for noen uker siden var DIGRE! Plutselig var liksom bananer på under 22 cm. et sjeldent syn. De passa ikke i glassbollen min liksom og den er minst 35 cm. høy.
Anne-B. Skrevet 10. desember 2009 Forfatter #9 Skrevet 10. desember 2009 Dette er min første, du julepatetiske.. Det tok tid, men jeg kom meg jammen dit. Master til høsten. Etter det skal Obama og jeg redde verden. Kleeeemz.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå