Aget Skrevet 8. desember 2009 #1 Skrevet 8. desember 2009 Heisan alle velvitende der ute:) Vi har en nydelig ivf-gutt på 14 mnd.Og nå har det seg sånn at vi skal i gang med fryseforsøk i februar,vi fikk 2 befruktet egg i frysen fra den gang og da kalles det vistnok ikke søskenforsøk! Men spørsmålet mitt er: hvor lang tid må jeg ha sluttet å amme før vi starter fryseforsøket? Vi sliter sånn med å slutte med denne koselige morgenpuppen.men MÅ slutte snaart?? Vet dere? Og hvorfor egentlig? Takker for svar:)
lindynatt Skrevet 8. desember 2009 #2 Skrevet 8. desember 2009 Hvor lenge vet jeg ikke menhvorfor er pga hormoner, hormonene som produserer melken gjør også at man ikke er like fruktbar (vel i teorien.. kjenner jo nok av folk som blir gravid rett etter fødse igjen)
Gjest Skrevet 9. desember 2009 #3 Skrevet 9. desember 2009 2 helst 3 mnd før forsøk fikk jeg beskjed om:-) Så da må du nok tenke på det nå ja. Lykke til med søskenforsøk:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå