Gå til innhold

dere som har planlagt KS. Hvilke forberedelser gjør dere i forkant?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenker på om dere holder dere unna visse mattyper, pakker ned noe spes, eller forbereder kroppen på noen spes måte?

 

Har hatt ks en gang før, men det var i full hast.. nå er det planlagt, og kontrollfreak som jeg er, vil jeg gjerne ha alt på stell. (har vel det meste på stell allerede..) Regner med at det fortsatt er noe jeg ikke har tenkt på da..

 

Noen tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja, vet egentlig ikke enda. Har hatt et hastesnitt, en komplisert fødsel og skal nå ha planlagt ks neste torsdag.

Tenkte iallfall at jeg skulle spise mat som er lett fordøyelig slik at jeg ikke blir hard i magen dagen før. Er litt spent på de luftsmertene som noen forteller om, men legen mente det ikke hadde noe for seg med miniform som noen har skrevet om. Er visst mer vanlig å få de intense luftsmertene ved kikhullsoperasjon enn ved en åpen operasjon som et ks.

Pakker vel ikke ned noe mer spesielt enn ved en vanlig fødsel.

Håper jeg kommer meg raskt i form slik at jeg kan komme fort hjem til de to storebrødrene som gjerne vil møte lillesøster.

Lykke til :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...