Gå til innhold

Tv spill?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Erfaringer noen? ps3/ wii /xbox? hva er best og enklest å lære bort til en 7 åring uten erfaring

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ingen stor erfaring med mange av disse konsollene - men tipper at alle de du nevner der har spill som passer for barn på 7 år, som er enkel å lære bort.

 

VI har selv Wii, og spiller litt. Har også en gammel PS 2 maskin. Sønnen på 4,5 år får lov å spille litt bilspill på PS2 maskinen - og han har blitt ganske så flink.

Skrevet

ikke kjøp ps3, det blir for vanskelig. Jeg hadde gått for wii eller playstation 2, vi har alle dem 3 maskinene og playstatiom 3 blir veldig lite brukt.. både vi og ungene synes det er mest morsomt med wii og playstation 2.

Skrevet

Jeg har ps2, og her er det Buzz som er konge. Veldig enkle spill der det går på farge. Barna lærer å takle at ting skjer raskt, og at det er mye å passe på. Etter barna mine begynte med buzz, har de også blitt mer interessert i andre spill.

 

Skrevet

Takker for svar... da går vi for wii. Blir nok stas ja...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...