Gå til innhold

Det kommer til å bli slitsomt med baby!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Dette hørte jeg gang på gang på gang når jeg gikk gravid. Men helt ærlig så synes jeg ikke det er noe slitsomt i det hele tatt.. Er det mange her som synes det er slitsomt eller er det mange som har det slik som meg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror jeg vet hvem du er ;-)

 

Alle er forskjellige; Både babyer og foreldre!

Skrevet

Da har du vært heldig. Her går det i grining når barnet er våkent, og skal love deg at det er slitsomt..

Skrevet

Jo jeg synes det har vært fryktelig slitsomt med baby,har hatt et barn med kolikk lignende symptomer.Men nå som barnet er 8 mnd,er det heldigvis blitt roligere.

Men jeg er enda super sliten fordet:=)

Skal sies da at jeg har 3 barn.

Skrevet

Jeg skjønner at du synes det er slitsomt ja.. Har du kolikk unge? Det kan være at babyen din har vondt noe sted da. Hørte en historie om en baby som gråt i mange mnd og tilsutt tok de med babyen til kiropraktoren eller noe og da viste det seg at babyen hadde fått skulderen ut av ledd under fødselen:(

 

HI, jeg har det på samme måte som deg:) Min gråter og furter til tider når hun er veldig sulten eller trøtt men jeg har faktisk aldri synes at det er slitsomt. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...