Gjest Skrevet 3. desember 2009 #1 Skrevet 3. desember 2009 Selv har jeg drukket så mye kaffe at jeg sitter bare å rister! Blir nok bare å sløve på sofan sammen med min kjære mann- kanskje blir det litt hanky panky også. Er jo snart et halvt år siden jeg har kjennt en penis i meg nå. Begynner å få abstinenser snart!
Lilleleen Skrevet 3. desember 2009 #2 Skrevet 3. desember 2009 I kveld koser jeg meg med nesespray, halslinser, dopapir og teppe:\ Også ser jeg på tv da og venter på at samboeren min skal komme hjem )
LoyseƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷPrøver på ny. Skrevet 3. desember 2009 #3 Skrevet 3. desember 2009 Blir og krølle seg godt inn i armkroken til min kjære med bekkenløsningen og spiren i magen=) sug lut!!!! Hvordan holder du ut???
cherry coke Skrevet 3. desember 2009 #4 Skrevet 3. desember 2009 Her blir det sjokolade og eksamen. Penis??? Hva er det?
Anonym bruker Skrevet 3. desember 2009 #5 Skrevet 3. desember 2009 Penis????? Sikkert en fin bil, men hvordan skal du få hele bilen inni deg??? Her skal vi enten sitte en på pc`en og en foran tven.. Hver vår sofa. Eller spille monopol så busta fyker...
DK+2 Skrevet 3. desember 2009 #6 Skrevet 3. desember 2009 Her blir det sofa og tørkerull, er så forkjøla.. gubben er på arb, så blir nok tidlig kveld her..
Ranveig Risengrynsgraut Skrevet 3. desember 2009 #8 Skrevet 3. desember 2009 Ingen hanky panky i alle fall, har kink i nakken og tåler dårleg brå bevegelser... Tenker å bevege meg forsiktig rundt på kjøkkenet, fekk så lyst å lage fløtekarameller då eg såg ei oppskrift her ein plass. Og så skal eg fleske til med steikte fiskebollar og makaroni til middag/kvelds. Blir sikkert ein episode eller to av NCIS og.
Gjest sug lut Skrevet 3. desember 2009 #9 Skrevet 3. desember 2009 Nå, så morsomme vi er i dag, HI - moro å stjæle nick? Du veit at det er lett å se forskjell på oss, og det er ikke engang nødvendig å ta den gamle "pek på nicket og se hvilket ID-tall som kommer opp nederst på skjermen", du har jo null i fom og null i innhold.
Ugl@ Skrevet 3. desember 2009 #10 Skrevet 3. desember 2009 Etter jeg har loset ungene i seng så har jeg planer om å få gjort noe av det jeg har prokastinert tidligere i dag, som feks å vaske ned kjøkkenet. Når det er gjort så blir det å slenge seg på sofan for å se True Blood, morsom serie. Akkurat nå er jeg en smule forbannet på mannen som har brukt hele forbanne ettermiddagen på å snakke med en helvetes forsikrings selger.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå