Gå til innhold

Takkekort fra dåpen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har tips til meg hva jeg kan skrive på takkekortene fra dåpen? Vet ikke hva som er vanlig..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjære onkel ditt og tante datt

 

Tusen takk for den fine xxxxx vi fikk til xxxxs sin dåp/ xxxx fikk til dåpen sin.

 

Hilsen xxx, xxx og xxx

Skrevet

Tenkte å bestille takkekort med påtrykt tekst, så skal ha samme tekst på alle. Kan vi skrive: tusen takk for gaven jeg fikk til dåpen. Klem fra ....(navnet til ungen) eller bør foreldrene sitt navn stå på og? og er det greit å bare skrive tusen takk?

Skrevet

Tja, man bestemmer jo helt selv, det finnes vel egentlig ingen andre regler enn at man skal være høflig og takknemmelig?

 

Det går fint an å ha bare babyens navn slik du tenker.. (som om det er babyen som har skrevet kortet).. og jeg skrev ihvertfall tusen takk.. men, hvis du foretrekker noe annet så er jo det greit også.. .Sikkert noen som har problemer med "tusen takk" også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...