Gå til innhold

Å vips så hadde tastaturet på dataen min 3 mindre knapper..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Minste jenta fikk tak i den, den hadde blittsatt slik at hu nådde den. Og med de små fingrene sine fikk hun stille og rolig revet av tre knapper og ødelagt dem slik at jeg får dem ikke på igjen.. SUKK!! Men heldigvis ikke de jeg bruker helt mest..

 

og jeg kan jo trykke der. men må da stoppe opp touch metoden så tempoet blir jo kraftig nedsatt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så kjedelig da, det er fort gjort. Jeg klarte å gjøre det selv her for en stund siden da jeg hadde det travelt og bøyde meg fort fram så fikk jeg negelen min under tasten og vips så var tasten av og ikke får jeg den på igjen heller men så bruker jeg heldigvis ikke den knappen.

Skrevet

Lillesøster plukket av halvparten hun.... Måtte sitte med Word oppe og trykke for å sjekke hvilken bokstav som kom. Fikk de på plass da.

Og da skulle jo alle i grunn trodd at jeg hadde lært, men neida. Å støvsuge dataen må jo være en god ide. Ikke særlig! Endte med å rive opp støvsugerposen og plukke ut igjen tastene mine. Enda godt det var ganske ny pose. Urk!

Skrevet

He he Agehya jeg måtte flire litt av deg nå =)

 

Her har jeg heldigvis ikke hatt det problemet (enda) men lillebror har muligens sittet på (eller stått på =O ) dataen fordi de rillene som er der vifta blåser ut luft har knukket på mystisk vis =/

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...