Anonym bruker Skrevet 2. desember 2009 #1 Skrevet 2. desember 2009 Mulig det står her et sted, men er det ikke mulig å gå inn i ettertid og redigere eller slette egne innlegg? Mange andre steder hvor man kan "prate" på nettet, har man jo den muligheten, f.eks. i grupper på Facebook.
Mammaen til Isak Skrevet 2. desember 2009 #2 Skrevet 2. desember 2009 Niks... Eneste jeg veit om er at du kan sende mail til de som driver sida med link til innlegget og få det slettet..kan ta dagesvis
Anonym bruker Skrevet 2. desember 2009 #3 Skrevet 2. desember 2009 Hmm, kan fort bli veldig skummelt hvis man i farten glemmer å trykke på anonym-knappen i en sak som kan være nokså intim.
Mammaen til Isak Skrevet 2. desember 2009 #4 Skrevet 2. desember 2009 Tja, det er ulempen ved denne siden....derfor bør man ikke skrive om ting man ikke vil si med nick..om uhellet skulle være ute..
Anonym bruker Skrevet 2. desember 2009 #5 Skrevet 2. desember 2009 Akkurat. Får holde meg til sex-debatten heretter ...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå