♫røverdøtreog♪røver Skrevet 2. desember 2009 #1 Skrevet 2. desember 2009 ....og det er ikke mye som lukter godt, nei!! Kvalm, kvalm.... hjertesuuuukk!
Grevinnen Skrevet 2. desember 2009 #2 Skrevet 2. desember 2009 hehe, jeg er også dedd i desa HELE tiden, men heldigvis for meg har det påvirket luktesansen min også. Forrige gang jeg var gravid hadde jeg en helt syyyyk luktesans og nå lukter jeg faktisk nesten ingenting for tiden og det hjelper veldig på kvalmen! hmm... aldri så galt at det ikke er godt for noe! ;-)
ma♥med 2 små jenter♥ Skrevet 2. desember 2009 #3 Skrevet 2. desember 2009 Kjenner meg igje, ja. Jeg må nærmest sitte og sove, ellers tetter det helt. Kjöpt en nesespray som var ok for gravide, siden vi snart skal ut og fly. Kjipt om det tetter i öra på flyet. Nesesprayen heter Zymelin. Fikk akkurat en ingefærrot av mamma. Hjelper litt mot kvalme, faktisk. Vært sykt kvalm det siste dögnet.... pjuuuk... Men uansett; tenker at det er jo et godt tegn :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå