Lillegutt blir storebror :-) Skrevet 1. desember 2009 #1 Skrevet 1. desember 2009 Lillegutt fikk en saccosekk, med carsmotiv for over 1 år siden. Den har selvfølgelig hovedfargen hvit(!!!!). Etter 1,5 års bruk er den temmelig skitten og klar for vask. Begynte i dag å sprette den opp for å ta av trekket og vaske, men der var det jammen ikke noe mellom trekket og kulene, grrrrr.... Så da blir det ut å prøve å tømme kulene over i en pose senere i dag. Hvem lager hvit saccosekk til småbarn som ikke kan vaskes på en fornuftig måte!!!! Bare måtte få ut litt irritasjon ;-)
little old lady hoo Skrevet 1. desember 2009 #2 Skrevet 1. desember 2009 Herreminhatt. Dersom jeg ikke kunne vaske den med klut, eller fått kjøpt trekk til sekken, hadde den blitt sendt på dynga. Her har sekkene trekk som vaskes jevnlig. Noe annet er jo bare tullete.
Bettybu Skrevet 1. desember 2009 #3 Skrevet 1. desember 2009 Akkurat!! Har en "kumønstret"...Saccosekk, trodde de var doble ja... Kulene blir vel "umulig" å tømme ut?? Blir vel eletriske som fy???
Gjest Skrevet 2. desember 2009 #4 Skrevet 2. desember 2009 Jeg kastet en inngrodd en med Ole brumm mønster. Den var heller ikke innertrekk i. Helt sykt. Blir jo ekkel som fy etter flere års bruk. YÆK!
Uro4 Skrevet 2. desember 2009 #5 Skrevet 2. desember 2009 i know...helt håpløst. Snuppa her har en rimelig skitten prinsesse saccosekk som hun elsker.... Har ikke hjerte til å kaste den heller..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå