Anonym bruker Skrevet 29. november 2009 #1 Skrevet 29. november 2009 Har så lyst å ta 3d-ul, men hørte at det ikke ble bra om man er overvektig og har fett på magen i tillegg.. Stemmer dette??
Anonym bruker Skrevet 29. november 2009 #2 Skrevet 29. november 2009 jeg var 120 kilo og tok ul i uke 23.. fikk flotte bilder..det er tidlig i svangerskapet det er vanskelig pga fett
Anonym bruker Skrevet 29. november 2009 #3 Skrevet 29. november 2009 Jeg er 110 kg og 27 uker på vei. Det ble ikke fine bilder. Legen sa at det var pga fettvev og at jeg hadde foranliggende morkake i tillegg.. Dette var i uke 26, og jeg ble kjempeskuffet.
Gjest Skrevet 29. november 2009 #4 Skrevet 29. november 2009 Det har jeg ikke hørt noe om før. Jeg tok 3d ul når jeg skulle ha førstemann og det var ikke bare muskler og hud imellom for å si det sånn. Jeg synes du burde rette det spørsmålet til ulklinikken. Jeg tror det meste av utstyret som brukes på private klinikker er såpass bra at det ikke har så mye å si.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå