bondeknøl Skrevet 27. november 2009 #1 Skrevet 27. november 2009 Er i uke 11+1. Kan jeg få bekkenplager alt nå? eller, alt er vel mulig.. men er det så vanlig? Når har dere kjent det liksom? Sist begynte det i uke 22 omtrent.. men er jo bare et år siden det også.. vet ikke om det blir ekstra ille nå, ettersom det er så kort tid siden, eller at det er omvendt da..
Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 27. november 2009 #3 Skrevet 27. november 2009 jeg fikk det i uke 10 med eldste, og før positiv test med vesla... Merket skikkelige plager da jeg var ca 4 uker på vei. Så ja, det kan være bekkenplager.
Mamma83 ♥♀08♂10♥ Skrevet 28. november 2009 #4 Skrevet 28. november 2009 Jeg fikk det rundt uke 8 denne gangen. Begynte hos fysioterapaut rundt uke 15. Tok litt tid før jeg skjønte at det kunne være bekkenløsning, siden det kom så tidlig, og jeg ikke var plaget med det sist gang.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå