Gå til innhold

Jeg vil ha folk som ikke kan synge i beat for beat.


Anbefalte innlegg

Skrevet

De som kan synge skal bare vise det fram, særlig om de er sånn litt ukjente. Morsommere med skuespillere som synger for gøy.

Videoannonse
Annonse
Gjest cunning stunts
Skrevet

Betyr det at jeg må slå på?

Gjest cunning stunts
Skrevet

I utgangspunktet uenig med deg, hater duster som ikke kan synge - nadir var Tom Mathiesen og Anders Hatlo og Trond Viggo og Jon Skolmen, ikke morsomme, ikke kan de synge, og dessuten er de ekle.

Skrevet

Nei. De bare synger.

Skrevet

Det finnes vel andre skuespillere? Og disse som bare skal synge sær gaulemusikk fra tidlig 70 er ikke gøy.

 

Forresten beste jeg så var Åge vs Tysland. Så trygge, så etablerte at de sang hva som helst, og ikke bare sanger som fikk vist at de kunne høy C og fiss i toern.

Skrevet

OK da, endrer litt. Vil ha etablerte trygge artister som ikke trenger showet for å prmotere julefaensplata si. Der fikk du den Arredondo.

Gjest cunning stunts
Skrevet

Jo, men det er jeg helt med på. Ikke flinkis men bare dyppa i musikk og trygge som tusan.

Skrevet

Ja. Og der er ofte skuespillere like gode, fordi de ikke skal bevise noe..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...