Anonym bruker Skrevet 27. november 2009 #1 Skrevet 27. november 2009 I dag var det vaksinering for 1.klassingene på skolen. Datteren min kommer hjem å sier at de fleste ble vaksinert. Men min eks ville ikke at hun skulle bli det, så nå er jeg bekymra om vi har tatt det rette valget. Faren var imot, jeg var for, også endte det med at jeg gav meg.... og nå blir jeg super usikker..... Har dere vaksinert deres barn?
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 27. november 2009 #2 Skrevet 27. november 2009 jeg har ikke vaksinert småen eller meg. - egoistisk svin som jeg er har far noen veldig god grunn for å sette seg mot vaksinering?
Gjest Skrevet 27. november 2009 #3 Skrevet 27. november 2009 Eg har ikkje vaksinert meg eller dottera mi, og kjem nok ikkje til å gjere det heller.
moota m storebror&lillebror Skrevet 28. november 2009 #4 Skrevet 28. november 2009 Jeg var imot lenge, og bf var helt enig! Så ble jeg for og ringte og snakket med bf. Da viste det seg at han hadde bare vært enig med meg for å slippe å gjøre seg opp en mening selv ved å lese om det. Så da vaksinerte jeg lillebror når han fikk muligheten, og storesøster skal på mandag. Jeg er vaksinert pga at jeg jobber innen helse. Og vaksinerte meg rett etter at jeg hadde ombestemt meg ang barna.
PAVEEL Skrevet 28. november 2009 #5 Skrevet 28. november 2009 Jeg skal ikke vaksinere hverken meg selv el ungene. Jeg og bfer er enige heldigvis:D
Kåva Skrevet 28. november 2009 #6 Skrevet 28. november 2009 Jeg var usikker, mens bf var for. Så tulla er vaksinert.
Thilda79 Skrevet 29. november 2009 #7 Skrevet 29. november 2009 Ja jeg har vaksinert sønnen min. Var veldig frem og tilbake for hva jeg skulle gjøre.
Singelmamma og banden Skrevet 30. november 2009 #8 Skrevet 30. november 2009 Vi er ikke vaksinert. Jeg er gravid og jeg har 3 barn fra før. Men siden bivirkninger på lang sikt ikke er kjent og ingen av oss er i risikogruppe (utenom svangerskapet mitt da), så har jeg valgt å ikke vaksinere. Jeg har foreldreansvar alene, og har derfor ikke spurt fedrene. Regner med de hadde spurt meg om de lurte på det. Sambo er heller ikke vaksinert. Jeg tror vi har vært syke... Så om det skulle bli aktuelt likevel tar ingen av oss vaksine uten å teste om vi har hatt det først.
2Kjønn3Stønn9MånederOg1Sønn Skrevet 1. desember 2009 #9 Skrevet 1. desember 2009 Barnefar vil at han skal ha vaksine, men jeg vil ikke, så dermed er ingen av oss vaksinert. Kunne ikke drømme om å vaksinere lillegutt når jeg selv ikke vil ha den vaksinen i systemet mitt.
Verbena Skrevet 2. desember 2009 #10 Skrevet 2. desember 2009 Ingen av oss er vaksinert. Ikke guttene, ikke jeg, ikke samboeren min og ikke barnefaren!
pinglo Skrevet 7. desember 2009 #11 Skrevet 7. desember 2009 Jeg og bf var enige om at hun ikke skulle vaksineres. Men så gikk han bak ryggen min, å gjorde det alikevel. Jeg fikk vite det 4 dager etter hun var vaksinert, at han hadde gjort det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå