Linnea&Meg+LilleSpire Skrevet 27. november 2009 #1 Skrevet 27. november 2009 hva gjør dere dersom barnet ligger i senga om natta og er iisekald på hendene? jeg har prøvd å tulle ullteppe under dyna, og vi har det heller ikke kaldt på rommet, har døra åpen fra stua slik at det blir grei temp der, men hun blir kald uansett! hva kan jeg gjøre? hun har også en tedens til å spenne av seg dyna.... noen tips i forhold til det?
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 27. november 2009 #2 Skrevet 27. november 2009 Vi hadde på han tynne votter vi.. Mtp dyna så finnes det vel slike dyneklyper..
It's all about me Skrevet 27. november 2009 #3 Skrevet 27. november 2009 Det er ganske vanlig at de lett for kalde hender når de er så små. Dette er inget tegn på at de fryser og skal derfor ikke brukes som en "tempreturmåler". Så så lenge resten av barnet er godt og varmt hadde jeg ikke stresse videre med det.
lille sprelle Skrevet 27. november 2009 #4 Skrevet 27. november 2009 enig med fq - sjekk nakken om du lurer på om hun er for kald. et tips: er hun så liten som jeg tror hun er, så hadde jeg heller brukt et tynt ullpledd. det føyer seg bedre rundt kroppen og blir ikke så lett sparket av.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå