Anonym bruker Skrevet 27. november 2009 #1 Skrevet 27. november 2009 Har du noen erfaringer med den? Tenkte å kjøpe den i julegave til mannen min,så jeg lurer på om noen vil dele sine tanker om den lampen hvis du har prøvd den
Anonym bruker Skrevet 27. november 2009 #2 Skrevet 27. november 2009 Heei! Jeg har hatt min nå i omtrent en måned, og jeg elsker den! Herlig å våkne med lys i rommet og radio. Har til og meg komt meg opp av sengene raskere. Brukte mobilen min som vekkerklokke før, og da hadde jeg en tendens til å trykke slumre:/ Så den funket for meg:)
Emma&Adrian Skrevet 27. november 2009 #3 Skrevet 27. november 2009 Takk for svar! Kan jeg spøre om hvilke merke du har på din?
Anonym bruker Skrevet 27. november 2009 #4 Skrevet 27. november 2009 Jeg har denne: http://www.consumer.philips.com/c/lysterapi/hf3463_01/prd/no/
Anonym bruker Skrevet 28. november 2009 #6 Skrevet 28. november 2009 Jeg har en lignende som som anonym over her, men uten radio, kun to vekkelyder (fuglekvitter og vanlig alarm). Fikk den for to år siden, tror jeg. Den funker utmerket, men nå har høyttaleren gått, tror jeg, så det kommer bare en durelyd, og ikke noe fuglekvitter. Men det er veldig deilig å våkne gradvis av lyset.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå