yamamama Skrevet 27. november 2009 #1 Skrevet 27. november 2009 Er endel og svømmer i offentlige bad og lurer på om det er lurt i forhold til infeksjoner? Tipper at det hender at unger pisser i vannet. Er det flere som bruker offentlige bad når det nærmer seg termin? Jeg er 34 uker på vei og synes det er deilig å bade og kjenne meg vektløs;)
Lykketrollet 05♂+06♀+10♀ Skrevet 27. november 2009 #2 Skrevet 27. november 2009 Det er helt greit, frem til vannet går. Skjønner godt det er deilig å være vektløs for et øyeblikk, mens vi må drasse rundt på store mager hele dagen ;o)
Martemor<3 Skrevet 27. november 2009 #3 Skrevet 27. november 2009 Jeg har svømt regelmessig i svangerskapet, men skal ikke svømme mer nå. Jeg er nå 34 uker på vei, og sjansen for at slimproppen skal gå begynner å bli stor. Det er etter at den er gått man ikke skal bade i offentlige bad
lille frø, mor til to Skrevet 27. november 2009 #4 Skrevet 27. november 2009 Jeg er i uke 41 og trener svømming. Går fint det. Har spurt jordmor om og hun sa det var bare å svømme i vei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå