Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #1 Skrevet 25. november 2009 For en udregelig type! Sitte sånn å hoste, harke og brekke seg igjennom en hel date da, æsj! Og FOR en date.. 30 minusgrader, servering som består av en tørr brødskive og litt eggerøre.. Og kommentaren da han viste den ene frieren hvor hun skulle sove på gården.. "Her kan du fjerte og prompe så mye du bare vil!" Hva er dette for slags fyr? Er det noen av dere som syns han har et snev av sjarm i det hele tatt? Jeg begriper ikke damer som faller for sånne....
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #2 Skrevet 25. november 2009 En sikkelig usjarmerende,mammadalt av en ungkar....er ihvertfall det inntrykket jeg har....men hver sin smak )
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #3 Skrevet 25. november 2009 han virker som en stusselig kar .ikke mange innteresser heller.fornøyd bare han får middag på bordet hver dag.ikke noe type jeg ville falt for..
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #4 Skrevet 25. november 2009 finnes det noen her som kunne falt for clas?bare lurer .tror dere er i mindretall
Fruktis¤Adele 2 år¤ Skrevet 25. november 2009 #5 Skrevet 25. november 2009 Hahaha,jeg trudde jeg skulle ramle av sofan,holdte på å le meg i hjel!!!
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #6 Skrevet 25. november 2009 Akkurat det med hostingen var ikke akkurat hans feil da. Han fikk noe i halsen! men, han virker som en stusselig fyr, ja. Stod ikke først i køen når vettet ble delt ut tror jeg, og han bærer preg av det! Tror nok dessverre han er nokså nær pu-light
Gjest Tale30 Skrevet 25. november 2009 #7 Skrevet 25. november 2009 Jeg syns bare han virker som en person som ikke har hatt for mange erfaringer med jenter. Syns han har tatt seg opp kraftig med tanke på å lage det romantisk. Det var jo kjemperomantisk å ta henne med på et slikt sted da.. Hadde jeg vært forlsket i noen og de gjorde det hadde jeg smeltet helt. Mye bedre enn disse evige femstjerners restaurant jattetijattetija.. Håper for hans del at han finner seg en sjelevenn, så vil han nok forstå seg mer på damene etterhvert. Ingen fortjener å være alene!
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #8 Skrevet 25. november 2009 men inntekten hans er det ikke noe å si på..
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #9 Skrevet 25. november 2009 du er alltid snill og grei du Tale:-)
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #10 Skrevet 25. november 2009 Han virker som han rett og slett har vært ungkar for lenge. Håper hans "utkårede" vil forandre på det. Men han er jo trivelig da, syns jeg.
Gjest Tale30 Skrevet 25. november 2009 #11 Skrevet 25. november 2009 Du skulle bare visst, anonym hehe
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #12 Skrevet 25. november 2009 Huff tenk hvordan han er i senga da.. Øøø..
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #13 Skrevet 25. november 2009 I senga?? Er nok promping og fising..
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #14 Skrevet 25. november 2009 Ligger nok der og tar imot. Peiser på til han er ferdig. Promper litt, ruller seg en rullings. Hoster og sovner;-)
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #17 Skrevet 25. november 2009 Aldri fått med meg at han røker, sikkert fordi jeg blir så blendet av hans skjønnhet,hihi
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #18 Skrevet 25. november 2009 Skjønner ikke hvordan dere kan rakke slik ned på Clasemannen. Han er da en flott fyr han! Omtenksom å fin å se på.
Gjest Tale30 Skrevet 25. november 2009 #19 Skrevet 25. november 2009 Herregud, stakkars fyr. Er det slik dere går og tenker om folk i virkeligheten? Prøv å glede dere over at han får seg kjæreste da! Det må jo være en grunn til at damene liker ham. ..og nei.. jeg er IKKE Clas
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #21 Skrevet 25. november 2009 Jeg er dina i ny versjon = Jeg er Clas, En fantastisk historie fra virkeligheten. Om en mann, hans friere og stadig tilbakevendende gasslekasjer. Kunne blitt en bestselger til jul vil jeg tro.
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #22 Skrevet 25. november 2009 Clas vil jo ha hun Ann Marie, eller hva hun heter, som virker så sjenert og unnselig at han kan føle seg som en kar. Hun andre er altfor sterk for ham. Skjønner ikke at hun gidder å være der lenger. Men det blir jo ikke noe programmer hvis alle frierne reiser hjem. Den eneste det er noe tak i denne gangen, er han homofile. Virker som en flott fyr. Håper han finner kjærligheten, enten det kommer på tv, eller ei.
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #23 Skrevet 25. november 2009 japp, bare synd han er homofil og at jeg er jente.. en flott mann!!!!!!!!!
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #24 Skrevet 25. november 2009 Jeg vet godt hvem Clas er,jeg bor i Skiptvet selv,er venninna til tanta hans som meldte han på. Grei kar men har vært ung kar lenge.,Har mamma som nermeste nabo og Aina som var med. Kan også si at Aina har vært der mye etter at hun blei utstemt.. Han er av den typen som skal maten klar på bordet.Gusarbeid er kvinnejobb.
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #25 Skrevet 25. november 2009 ja, han virker som en litt bestefartype, en sånn mann som forventer å komme hjem til rene barn, rent hus og dekket bord.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå