musketingen Skrevet 25. november 2009 #1 Skrevet 25. november 2009 Lurer litt på hvor mye jeg må forvente å ut med til sammen? Hvor mye gav dere for alt ( ferdig til å flytte inn) Hvor mye betalte dere for tomta? Hvor my må man regne i tillegg til det som er regnet med i prisen? Håer på flere svar:) (trodde jeg la ut denne i går, men finner den ikke nå)
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 25. november 2009 #2 Skrevet 25. november 2009 Jeg svarte deg i går:-) Skal se om jeg finner den.
Elletuppa Skrevet 25. november 2009 #3 Skrevet 25. november 2009 Vi bygde for 1 års tid siden. Prisen kommer jo mye ann på hvordan hus du skal ha og hvordan tomte prisene er. Vi kjøpte tomt til 250 000 men kjenner andre som har betalt opp mot 1 mill for tomta. Det vi erfarte var at vi var lur som hadde kontrakter på pris med alle levrandørene. Da er de iifølge loven pliktlig til å holde seg innen 10% over det som er avtalt. Krever mye å bygge hus, selv om vi ikke gjorde så mye selv, skulle det f.eks ryddes etter hver etter snekkerne, små ting hele tiden osv osv. Vi var utslitt da vi endelig fikk flytte inn. Vi brukte vel ca 3 mill på alt. Ikke så værst med tanke på at vi har et stort og flott hus som er perfekt for familien vår. Deili når alt er nytt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå