Cat.68 Skrevet 25. november 2009 #1 Skrevet 25. november 2009 Enten må det bryte ut spysyke eller gå over. Nå har jeg gått og vært kvalm og hatt hodepine i flere uker. Er dette noe som går? eller må jeg hanke meg til legen kanskje??
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #2 Skrevet 25. november 2009 Det er nok noe som går... Synes alle enten har spysyke eller diare :/
Cat.68 Skrevet 25. november 2009 Forfatter #3 Skrevet 25. november 2009 jamen så lenge da. Asj ,hater å være kvalm og har angst for å kaste opp. Fin kombinasjon gitt (
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #4 Skrevet 25. november 2009 Kanskje det er medisinen? Jeg merker det.... En svak kvalme til tider og en svak hodepine i pannen, men det er bedre nå enn i starten. R.
Cat.68 Skrevet 25. november 2009 Forfatter #5 Skrevet 25. november 2009 Har tenkt tanken, men dette har kommet nå i siste 14 dagene så det stemmer liksom ikke. Gir det seg ikke snart må jeg nok ringe legen likevel. Blir sliten av å være kvalm hele tiden. Fordelen er at jeg går ned i vekt og det gjør jo ikke noe da. Ikke noe vondt som ikke før noe godt med seg. ;o)
Anonym bruker Skrevet 25. november 2009 #6 Skrevet 25. november 2009 Kan jo være så enkelt som at du er kvalm fordi du har hodepine. Og hodepine kan du ha pga noe så enkelt som stress/stive muskler i nakke/rygg f.eks
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå