lillesøster skal bli storesøster Skrevet 21. november 2009 #1 Skrevet 21. november 2009 Her er det hjemmelaget pizza.
Lene~mor til tre Skrevet 21. november 2009 #2 Skrevet 21. november 2009 Vi har også spist hjemmelaget pizza
Jojo x3 Skrevet 21. november 2009 #3 Skrevet 21. november 2009 Vi har hatt lasagne tidligere idag så ikveld hadde vi bare loff med kremost på. Nå spiser jeg sjokolade og mandariner :-)
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 21. november 2009 #4 Skrevet 21. november 2009 Det ble taco i kveld:)
moota m storebror&lillebror Skrevet 21. november 2009 #5 Skrevet 21. november 2009 Vi har vært på familiens "bakedag" og har spist risgrøt, kakemenn og vaffler. Sitter her og har lyst å lage meg noe kjapt til kvelds, men er veldig sliten! =/
Ranveig R Skrevet 22. november 2009 #6 Skrevet 22. november 2009 I føremiddag var det juleverkstad for familiens søte små med tanter, bestemor og oldemødre. Då blei det ete ein heil del kakemanndeig, deretter smørelunsj med deilig brød og godt pålegg. Ungane fekk yndlingsretten sin til middag i dag ("pastasuppe"; tysk posesuppe som stort sett består av grønnsaksbuljong og pasta) og mannen laga seg toast. Eg gjekk nok av med middagsseieren i dag, vi voksne videreførte nemlig juleverkstaden til voksendamejuleverkstad (eg og to søstre, mamma, svigerinne + veninne), som i bunn og grunn var taco-, digg,- skravle,- og strikkekveld. Kom akkurat inn døra no, godt eg kan sove lenge i morgon )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå