Anonym bruker Skrevet 18. november 2009 #1 Skrevet 18. november 2009 kommer å sier han skal reise bort så jeg må si fra til hans foreldrer viss det er noe med minsten, spurte om jeg ikke skulle si noe til han men da fikk jeg til svar at nei jeg reiser bort nå. hvordan tolke dette? trodde først han skulle reise på jobb men nå tviler jeg litt.
Anonym bruker Skrevet 18. november 2009 #2 Skrevet 18. november 2009 Kanskje han ikke er tilgjengelig på telefon eller lignende? Ikke tenk så mye, bare si fra til foreldrene hans om noe skulle skje.
Anonym bruker Skrevet 18. november 2009 #5 Skrevet 18. november 2009 Han skal til ei dame! Enten så liker hun ikke barn, eller så er han sånn som absolutt ikke vil bli forstyrret av xn mens han er der..
Anonym bruker Skrevet 18. november 2009 #6 Skrevet 18. november 2009 tenkte litt på fengsel jeg også. han havna i fylla arresten tidligare i høst og fikk ei kraftig bot. han har ikke hatt jobb på flere mnd så tviler på han er i stand til å betale den boten. han er ganske hissig i fylla å går med kniv så er jo mulig han har gjort noe mer også. snakker ikke sammen så vet ikke hva privatliv han har.
Anonym bruker Skrevet 18. november 2009 #7 Skrevet 18. november 2009 Dersom han ikke greier å betale ei bot tar det minst ett år før han blir innkalt til soning..
Anonym bruker Skrevet 19. november 2009 #8 Skrevet 19. november 2009 22:57- Det varierer fra sted til sted. Jeg tror også det er fengsel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå