Anonym bruker Skrevet 18. november 2009 #1 Skrevet 18. november 2009 Nå har jeg fått time hos legen 2, så for å sykemelde meg for eksamen og bestemt meg for å prøve ut medisiner for panikkangsten min. Og jeg er så lei meg for at jeg ikke klarte behandlingen og trodde virkelig jeg skulle bli frisk av å gå i samtaleterapi med psykologen. Føler meg helt mislykket, skulle jo klare dette skoleåret:( Føles bare helt jævlig.. Hvor er livet mitt på vei?
Gjest Gul stjerne Skrevet 18. november 2009 #2 Skrevet 18. november 2009 Da var det nok riktig for deg. Alt til sin tid.Det var for tidlig, og du var ikke klar. Nå kan du hvile og fokusere på behandling og å bli friskere. Du får flere muligheter, livet ditt er ikke over. Lykke til!
Anonym bruker Skrevet 18. november 2009 #3 Skrevet 18. november 2009 Blir muligheter for å ta den opp senere, ikke gi opp. Få prøvd ut noe medisiner så tenker jeg at det blir bedre. Jeg har ikke panikkangst, men kjenner litt til angst og eksamensnerver i kombinasjon, ikke noe godt. Jeg klarte eksamen, men fikk vel ikke det beste resultatet, men sto i det minste. Skal uansett ta den opp igjen for å finpusse og i forkant skal jeg ta aktupunktur, det har hjulpet meg før, så anbefaler at du forsøker det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå