Mammaaaaaa Skrevet 17. november 2009 #1 Skrevet 17. november 2009 Minsten på 2 har ein dress med et sånt uttagbart for i. Skal han da ha ullundertøy + et lag til (fleece?) OG foret? Eller funker foret som sånt mellomlag? Elsdtemann har dress med for som sitter fast, men virker litt tynnere, men er egentlig like usikker der! Er håpløs når det gjelder påkledning om vinteren!!
erteposen + 4 Skrevet 17. november 2009 #2 Skrevet 17. november 2009 Når foret er på er det som en vanlig vinterdress. Mine barn har bare brukt ullundertøy/superundertøy under dresser med løst og fast for, men vi har ikke så kalde vinterer. I minus 10 brukte de ull, fleece og vinterdress - og det holdt for aktive gutter som ikke sitter stille:)
Mammaaaaaa Skrevet 17. november 2009 Forfatter #3 Skrevet 17. november 2009 Er noen aktive gutter dette og:) Her er det vel rundt 10minus heile vinteren, så då blir det ull, fleece/ull og dress med for da! Og så et annet spm... dei har ein del ullstrikkeklær som bestemoren strikker, er det for varmt til melllomlag i 10minus?? Takk for svar:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå