Anonym bruker Skrevet 17. november 2009 #2 Skrevet 17. november 2009 Ikke faen. Jeg gikk ned først 1 kg, så la jeg på meg 22 kg.
Anonym bruker Skrevet 17. november 2009 #3 Skrevet 17. november 2009 Har ikke den nettopp kommet på markede? Det var 22 kjappe kilo. Kjipt at det ikke var omvendt. Det var vel ikke pillen som gjorde at du la på deg, eller mener du det?
Anonym bruker Skrevet 17. november 2009 #4 Skrevet 17. november 2009 Jeg begynte med ALLI samtidig som jeg la om kostholdet og begynte å trene. Gikk ned inntil 1 kg i uka. Slutta med ALLI etter et par mnd, men beholdt mine nye vaner med trim og mat. Går fortsatt ned inntil en kg i uka, Så tror ikke ALLi gjør mye susen;) er på minus 16 kg nå..
Anonym bruker Skrevet 17. november 2009 #5 Skrevet 17. november 2009 Mor mi prøvde den. Hun begynte å gå ned i vekt tre uker etter at hun begynte å spise pillene. Hun endret ikke kosthold eller trimvaner og gikk ned 5 kilo (om jeg husker rett). Veldig løs og fett avføring fikk hun av dem. Men har ikke spurt henne om hun har gått opp igjen etter kuren. Alli kan sikkert hjelpe med en kickstart? Men hva gjør man når pillene er slutt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå