MAXlykke *gutt utenfor magen* Skrevet 16. november 2009 #1 Skrevet 16. november 2009 enn at vi snart skal bli foreldre... Jeg gleder meg så utrolig mye til lille prinsen hilser på... Er så rart å tenke på at for ett år siden hadde vi det så forferdelig, at vi fikk vite at samboeren var steril etter 2års prøving... Masse prøver, psykologhjelp osv... så etter at vi begynte med AID behandling, har jeg etter bare to forsøk blitt gravid med donor... Er sååå fornøyd over valget vårt, å det er oxo samboeren... Han gleder seg like mye som meg, å alt er bare helt fantastisk... Ville bare fortelle dette... TIHI... Synes at prinsen kunne kommet nå med en gang jeg da... Har oppnådd MAXlykke <3 Masse lykke videre til dere andre her:)
TBM28 er lykkelig 4barnsmamma Skrevet 16. november 2009 #3 Skrevet 16. november 2009 Gratulerer så masse :-)
kakkabette mai10+april12 Skrevet 17. november 2009 #5 Skrevet 17. november 2009 Herlig :-) Kos dere med alle de gode følelsene!!!
NormaJean Skrevet 17. november 2009 #6 Skrevet 17. november 2009 så koselig:) Ingenting er bedre en stolte foreldre. Og fedre som er kry som haner når ungen kommer ut;) og husk, det er ikke biologi som gjør en mann til en ekte pappa:-)
MAXlykke *gutt utenfor magen* Skrevet 17. november 2009 Forfatter #7 Skrevet 17. november 2009 Det er helt sant NormaJean Selv om det var vanskelig for han å akseptere det at han ikke kunne bli far, så var det han som valgte at vi skulle ha donor... Men nå er det så å si glemt... Mange takker til dere andre:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå