Gå til innhold

Det klør i rumpa!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noe så innmari da!!

 

Nå har jeg dusjet og vasket - men ingenting hjelper. Hva kan dette være for noe tull da. Har forsøkt å smøre med sårsalve og sinksalve, no good!

 

Noen forslag om hva som kan hjelpe meg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje du har fått mark? Ikke for å være ekkel, men DET klør DET!

Gjest Detverkeribakhodet
Skrevet

kan være hemoride... det kan visstnok klø en del....? vaselin kan være effektivt å smøre med for å stille kløen....

Skrevet

Hvordan vet man det da, og hva gjør man med det?? Har ikke sett noen mark ...

Skrevet

Du ser markene etter toalettbesøk, og man får medisin for det på apoteket. Er det hemorider finnes det krem for det også!

Skrevet

Det kan være lurt at du bestiller deg en time til lege for å finne ut om det er en hemoride eller om det kanskje bare er eksem.. Hyppig og intens/overdreven tørking av rumpa kan gi uttørking av huden i bakenden, akkurat slik som andre plasser. Overdreven bruk av dopapir kan gi irritert og kløende hud..

Skrevet

Småmark..

 

Kjøp kur på apoteket, og la hele familien få det i samme slengen. 2 piller i løpet av to uker eller noe.

Skrevet

Det kan jo være "bare" sopp, det klør noe fryktelig. Det er vanligvis fremme, men det kan gå bak også. Canesten hjelper vanligvis hvis det er det, det får du reseptfritt på apoteket.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...