Gjest Skrevet 13. november 2009 #1 Skrevet 13. november 2009 Hvor lenge skal de være der? Julaften faller jo på en torsdag i år. BF snakker om at han kommer å henter jenta lillejulaften på kvelden og tenker å ha henne en 3-4 dager som han sier. Den helga som kommer etter julaften er jo BF sin helg egentlig, men føler jeg får sett veldig lite til jenta mi de selve juledagene. Hvordan kommer dere til å gjøre det i år?
Anonym bruker Skrevet 13. november 2009 #2 Skrevet 13. november 2009 i år er det jeg som skal ha jenta på jul... Jeg tar henne også helga rundt jul selv om det er pappaen sin helg. Han skal ha henne på nyttår, og tar da min helg
Verbena Skrevet 13. november 2009 #3 Skrevet 13. november 2009 guttene mine drar på juleferie 18.desember og kommer hjem igjen 6.januar! Så de er borte 19dager. Men nå skal barnefaren ha de med seg til foreldrene sine som bor 100mil fra der vi bor. Og det var et av kriteriene mine for at han skal få ha de i jula. Også skal de en tur til foreldrene mine som bare bor 2timer fra foreldrene hans i noen dager, heldigvis. Så da er det litt lettere å sende de bort så lenge!
moota m storebror&lillebror Skrevet 14. november 2009 #4 Skrevet 14. november 2009 Mine reiser til bf lille julaften, men han har fri hele uka før jul og jeg skal jobbe så han ville ha dem litt da også. Så får jeg dem 1.dag på ettermiddag og får ha dem til 3. dag. Og så har han dem igjen til 30. desember. Da er de hos meg til over nyttår og skal til han som vanlig i helgene. Litt masse frem og tilbake, men det var bf som ville ha det slik. Han har dem kun annen hver helg så jeg synes det er helt greit at han har de litt ekstra når han har mulighet.
Anonym bruker Skrevet 14. november 2009 #5 Skrevet 14. november 2009 jeg skal ha på julaften i år,og da får bf han litt utpå dagen 26.
Anonym bruker Skrevet 14. november 2009 #6 Skrevet 14. november 2009 Vi skal ha stesønnen min denne julaftenen, og da kommer han lille julaften, og reiser til mamma på mandag, 4. dagen tror jeg. Vi tok tak og ville dele jula i to for å skåne ungen for fram og tilbake for at alle skulle få en bit av han. Sist det skjedde var han utslitt da jula var over, og ville aldeles ikke komme til oss på samvær da jula var over. Så i fjor reiste vi vekk med overlegg, og kom hjem i mellomjula og fikk han til oss. Det var mye bedre for alle parter, og heldigvis vil mor det også nå
oslojente80 Mina f 07.09.06 Skrevet 14. november 2009 #7 Skrevet 14. november 2009 I år er det min jul med snuppa. Hun skal til pappaen sin 27 des og blir til 2 januar.
Anonym bruker Skrevet 17. november 2009 #8 Skrevet 17. november 2009 jeg har dattra mi til 14.30 på julaften, så skal hun til pappaen og blir der til morgenen første juledag, og da skal vi feire jul med min familie. Resten av jula tar vi som det kommer, så skal han ha henne på nyttårsaften igjen.
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 17. november 2009 #9 Skrevet 17. november 2009 Vi deler julen i to.I år skal hun være hjemme hos meg i julen,og da skal hun være hos meg fra lillejulaften og egentlig til 27 Des (men jeg reiser 27.,så denne gangen skal hun reise til faren 26.) og blir til over nyttår. Vi valgte å gjøre det slik,for begge vil ha henne i julen,og fant ut at dette er minst slitsomt for henne.Også er det greiere for alle å få alle dagene samlet og ikke stykket opp.
Manhattan skyline Skrevet 21. november 2009 #10 Skrevet 21. november 2009 Hos oss varer jula fra 22. des til 2. januar. Vi hadde nok delt jul og nyttår, hadde det ikke vært for at vi begge to reiser til våre familier i jula. (Og det betyr flytur for oss begge, i motsatte retninger...)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå