Tvillingmamma til 3 gull Skrevet 12. november 2009 #1 Skrevet 12. november 2009 Hvorfor er det bare noen av mine venner jeg får statusoppdateringer opp på "hjemmesiden" min på FB? Noen av mine venner fikk jeg tidligere opp statusoppdateringene deres, men plutselig er d flere som ikke dukker opp når de skriver ny status. Kan jeg gjøre noe med det?
Tvillingmamma til 3 gull Skrevet 12. november 2009 Forfatter #2 Skrevet 12. november 2009 Noen hjelp meg
Collette Skrevet 12. november 2009 #3 Skrevet 12. november 2009 Gå inn på "MER" øverst til venstre. Dra så "STATUSOPPDATERINGSFELTET" til toppen over "NYHETSOPPDATERINGSFELTET". Når den ligger på øverst, klikk på den. Nå er den slik den var før!
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 12. november 2009 #4 Skrevet 12. november 2009 De har ikke satt deg på limited profile eller noe sånt da, sånn at de ikke vil dele alt? Ei av mine venninner sluttet å dukke opp og jeg fikk opp bare småtteri da jeg gikk på profilen hennes. Antar at hun hadde begrenset meg, men noen dager senere fikk jeg ny venneforespørsel fra henne med beskjed om at jeg hadde "ramlet ut" (jaja - vi ble nå "venner" igjen, haha).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå