Anonym bruker Skrevet 12. november 2009 #1 Skrevet 12. november 2009 Jeg begynner å lure... Merker ikke at det lekker, men jeg synes det lukter sterkt av urin av trusene mine i løpet av dagen. Kan det være det "drypper" uten at jeg merker det, eller er det bare luktesansen min som har blitt mye bedre under graviditeten?
Anonym bruker Skrevet 12. november 2009 #2 Skrevet 12. november 2009 Jeg drypper/siver uten jeg merker det. De fleste jeg kjenner gjør det! ganske normalt etter fødsel
Anonym bruker Skrevet 12. november 2009 #3 Skrevet 12. november 2009 Jo, men FØR fødsel? Er 5 måneder på vei...
Anonym bruker Skrevet 12. november 2009 #5 Skrevet 12. november 2009 Og da kan det lekke uten at man merker det? Går det over?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå