skorpionfruen Skrevet 11. november 2009 #1 Skrevet 11. november 2009 Lurer på om jeg har fått svineinfluensa, men foreløbig er jeg ikke veldig dårlig. Har muskelverk, hodepine og fryser om hver andre. Ikke mye i feber men har 38,7. Håper bare ikke jeg blir veldig dårlig (om det er SI) når jeg har baby å mate.
moota m storebror&lillebror Skrevet 11. november 2009 #2 Skrevet 11. november 2009 Håper du blir bedre fort, og at det ikke er svineinfluensa!! God bedring!! =)
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 11. november 2009 #3 Skrevet 11. november 2009 uff og uff:( God bedring til deg....
Anonym bruker Skrevet 12. november 2009 #4 Skrevet 12. november 2009 gå på apoteket å få tak i tamiflu.. så blir du ikke så dårlig God bedring
M@mm@ til 6 småtroll <3 Skrevet 13. november 2009 #5 Skrevet 13. november 2009 Mitt tips: ikke gå på apoteket å få tak i Tamiflu- få noen andre til å gjøre det for deg! Ønsker deg riktig god bedring!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå