Anonym bruker Skrevet 8. november 2009 #1 Skrevet 8. november 2009 De passet jenten min på 3 år her om dagen, og da jeg kommer for å hente henne sitter min mormor og leser på en pakke tamiflu, som de hadde hentet ut til min datter??!?!?! Jeg spurte hva i all verden de drev på med, så sa min mormor at de tkunne være lurt å gi henne det som forebyggende + at hun er litt forkjølet!! Jeg merket jeg ble rasende men klarte å beholde roen og tok min datter med meg ut stormende derifra, og pakken har jeg tatt med og godt gjemt den. Skjønner ikke at de kunne få ta ut medisiner på apoteket uten min tilatelse..!
Anonym bruker Skrevet 8. november 2009 #2 Skrevet 8. november 2009 Det får de uten resept nå så er ikke så vanskelig å få de nå. Men det jeg reagerer på er at besteforeldrene faktisk hadde tenkt å gi de til henne uten ¨spørre deg
Anonym bruker Skrevet 8. november 2009 #3 Skrevet 8. november 2009 Ja det var det jeg reagerte på og, de har ringt og bett om unnskyldning og jeg føler jeg kan ikke stole på dem nå, de sier de ikke hadde tenkt å gi henne tamiflu uten å spørre meg, men det kan jeg da ikke vite.. vet de er hysteriske når det gjelder svineinfluensaen. Hi
Anonym bruker Skrevet 8. november 2009 #4 Skrevet 8. november 2009 Synes du overreagerer HI. At noen leser på en pakke betyr jo ikke at de skal gi den til datteren din.
Anonym bruker Skrevet 8. november 2009 #5 Skrevet 8. november 2009 Hadde de gitt henne det uten å snakke med deg eller faren først hadde jeg blitt sinna, men om de bare hadde hentet det, men ventet med å gi det til de hadde snakket med meg hadde jeg bare oppfattet det som et tegn på at de brydde seg veldig mye om jenta.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå