Anonym bruker Skrevet 8. november 2009 #1 Skrevet 8. november 2009 Har en madrass som er tre ås gammel.. trekket rundt er avtagbart og vaskbart. holder det å vaske trekket og lufte madrassen og bruke den til den nye babyen? eller må vi kjøpe ny?
Trebarnsmamma30 Skrevet 9. november 2009 #4 Skrevet 9. november 2009 Det anbefales å kjøpe ny madrass til babyer.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2009 #6 Skrevet 9. november 2009 Bla pga allergi når madrassen er ny ja, men når den er brukt også pga giftstoffer som kan avgis om det er kommet gulp eller tiss på madrassen.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2009 #7 Skrevet 9. november 2009 oj..det visste jeg ikke.. (føler meg rimelig dum nå ja). men da vet jeg jo det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå