Gå til innhold

Hva er greia med all ørn-pratinga?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Veit ikke, noe med en unge som spiste en ørn og noe greier. Men de sier det er morsomt, så her er det bare å sette i gang og le.

Skrevet

Det du ikke vet, har du ikke vondt av! Ørn-ørn!

Skrevet

kun for de med lav utdanning og lav iq

Skrevet

det er morsomt!

 

spesielt når andre bitcher over hvor lite morsomt det er!

Skrevet

kun for de med høy utdanning og høy iq

Skrevet

Småsporvinj, du har allerede gått på trynet, snubla du i en ørn? Derfor du ikke liker ørne-humoren?

Skrevet

Har ikke bitcha over at det ikke er morsomt, lo så jeg holdt på å dette ut av sofan ista. Selv om jeg ikke visste va som startet det hele!

Var det jeg spurte om, ikke om det var morsomt! ;-)

Skrevet

Meg bekjendt begynte det med at en spørte om ørner kunne ta babyer fordi det hadde sirklet en ørn over barnevogna når babyen lå ute og sov.

Skrevet

Neida, mente egentlig ikke deg. Mange andre som er blitt sure over dette. Litt infantilt av meg å synes det er morsomt, men akk. Greia for meg er å ironisere over mange av de samme innleggene som går igjen her, samt bruke fantasien litt. Har ledd i hele kveld, mannen lurte på om jeg (som er gravid) hadde vært og snik-drukket av vinkartongen hans, he he

Skrevet

hehe kjempe gøy.. ler meg skakk

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...