Gå til innhold

inspirert fra en annen tråd her... mens


Anbefalte innlegg

Skrevet

når dere fikk den etter dere hadde født, var den regelmessig igjen eller ikke?

eller tok det lang tid mellom hver først?

hva er normalt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tok 7 måneder etter fødselen her. Ble aldri skikkelig regelmessig, men mer forutsigbar etterhvert. Amma veldig lenge, så den påvirka det sikkert litt. Prøvde å bli gravid på nytt fra første stund, så var litt frustrerende!

Skrevet

Det gikk ca 8 måneder før den kom tilbake, jeg sluttet å amme ca seks måneder etter fødsel. Den var regelmessig fra første stund. Om man får den 3 uker etter fødsel, eller 1 år.... Like normalt, mener jeg å ha lest :)

Skrevet

Jeg fikk mensen tilbake nå på onsdag, fødte 11.aug. Men nå ammer ikke jeg lengre..

Med nummer en ammet jeg i ca to mnd og fikk tilbkae mens etter ca tre-fire mnd.

Med nummer to fikk jeg mens akkurat en mnd etter at jeg sluttet med nattammingen da var gutten 8 mnd.

Med nummer tre gikk det tre mnd, ammet ikke da heller.

Skrevet

Og alle gangene har jeg falt rett tilbake i regelmessige sykluser.. Men blødd en del mer enn normalt de første par gangene før det har stabilisert seg...og blitt mindre enn det var før jeg fikk barn.

 

:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...