Anonym bruker Skrevet 5. november 2009 #1 Skrevet 5. november 2009 Alle her med nick og en høyt eksponert person med samtale om livssyn og selvoppfattelse før og etter berømmelse.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2009 #2 Skrevet 9. november 2009 Jeg har truffet de jeg ønsker å treffe allerede. Er det Cat.68 du snakker om? Skjønner ikke helt hva du snakker om.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2009 #3 Skrevet 9. november 2009 Har ikke spesielt lyst til å treffe Cat 68. Vært moro å treffe en berømt person i samtale om det jeg skrev i hi.
Anonym bruker Skrevet 9. november 2009 #4 Skrevet 9. november 2009 En spesiell person du tenker på, eller hvilken som helst person?
Anonym bruker Skrevet 9. november 2009 #5 Skrevet 9. november 2009 Jeg skulle ønske jeg kunne gått tilbake i tid og møtt meg selv som 16 åring! Da skulle jeg fortalt meg selv at jeg var unik. Ei flott jente, som var verdifull, og hadde menneskeverd! Jeg skulle fortalt meg selv at jeg ikke trengte å bli sammen med en gutt bare for å bli sammen med han, fordi jeg var redd for at han var den siste som kom til å bli den som var interessert i meg! Jeg skulle fortalt meg selv at jeg MÅ ta den utdannelsen, og gjøre den ferdig. Ikke gi opp drømmen om å bli det jeg ville bli, bare fordi jeg hadde så liten støtte hjemmefra. Og så skulle jeg fortalt meg selv at kroppen min var fin nok, og at jeg ikke trengte å kaste opp maten etter å ha spist. Jeg skulle ha fortalt meg selv at jeg ikke trengte å se ut som Twiggy for å føle meg bra, fin og vellykket! Jeg skulle ha fortalt meg selv at jeg ikke måtte tenke på selvmord, fordi det ikke løser problemer å kaste seg ut av høyblokka å dø, og at jeg heller kunne gå ut og finne en venn som var like ensom som meg selv, og være en redning for andre, istedenfor å synes så forbaska synd på meg selv hele tiden i lange perioder! Jeg skulle ha fortalt meg selv at jeg kom til å få de fineste barna på jord! Jeg skulle fortalt meg selv at jeg skulle bli mamma, og at jeg ikke ble som min egen mamma. Og at alt ordner seg til slutt. Men jeg skulle først og fremst ha gitt meg selv verdens beste og lengste klem, og sagt "jeg er kjempeglad i deg!", for det var det ingen som sa til meg den gangen! Og jeg vet jeg fortjente å høre det! Og jeg skulle tørket alle de ensomme tårene mine, og sagt enda en gang: ALT ORDNER SEG TIL SLUTT, JENTA MI!
Anonym bruker Skrevet 10. november 2009 #6 Skrevet 10. november 2009 Jeg skulle hatt deg i livet mitt, jeg var så ensom. Jeg får vondt av å lese ordene dine, jeg kunne skrevet de fleste av dem selv. Det er en tunghet og tristhet som sitter i selv om en får det bedre senere. Fy faen hvor vondt mange unger har det og vi var bare to av mange! Hvor mange visste? Hvorfor gjorde ingen noe?
Anonym bruker Skrevet 11. november 2009 #7 Skrevet 11. november 2009 Folk gjør ofte ikke noe fordi de ikke vet at det er problemer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå