littlepeanut Skrevet 5. november 2009 #1 Skrevet 5. november 2009 Hei på dere alle sammen. Lurte på om det ikke er på tide med nytt BIM treff for oss januarjenter. Onsdager er blitt foreslått av Cassie under terminklubben for januar. Noen som vil være med?
littlepeanut Skrevet 6. november 2009 Forfatter #2 Skrevet 6. november 2009 Dytter litt i denne jeg...
Januar Baby <3<3 Skrevet 7. november 2009 #3 Skrevet 7. november 2009 heysann ... Det er jo bare kos Er selv fra bergen å har termin 10 januar Venter en liten jente når har du termin, og ka får du ?
littlepeanut Skrevet 11. november 2009 Forfatter #4 Skrevet 11. november 2009 dytt dytt..... minner om at treff er lagt inn under BIM treff. Er foreslått 18. november kl 18.00 ved den blå steinen. Noen som er med? Eller er det mange som ikke kan, så vi bør finne en ny dato?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå